Справжня зима ще попереду: синоптик назвав дату різкого похолодання

03 лютого 2023 11:31:02    

Погода в Україні цієї зими продовжує дивувати своєю різноманітністю та аномаліями, однак у першій декаді лютого вона вирішить, що варто нагадати, який вигляд має справжня зимова й морозна казка.Про прогноз погоди розповів синоптик Віталій Постригань.

Сьогодні, 3 лютого, очікуються опади в Україні: сніг, мокрий сніг – унаслідок чого фіксуватиметься налипання мокрого снігу та ожеледиця, оскільки температура впродовж доби коливатиметься від +3 тепла до -2 морозу.

Завтра, 4 лютого, де-не-де пройде невеликий сніг, а на дорогах збережеться ожеледиця. Уночі температура повітря опускатиметься до -3-8 градусів, а вдень підніметься до -4+1 градуса.

У неділю, 5 лютого, теж час від часу йтиме невеликий сніг, на дорогах – ожеледиця. Нічна температура повітря становитиме від -3 до -8 градусів морозу, а вдень від -1 до -6 градусів.

Разом з цим, 6 лютого, у понеділок, прогноз погоди визначатиме антициклон Cäcilie – він розмиватиме хмарність і посилить вихолоджування, у результаті чого з початку нового тижня температура вночі сягатиме до -10 градусів морозу, а вдень до -7 градусів.

Як написав синоптик, за попередніми розрахунками, зимова й морозна погода триватиме до 11 лютого.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS