У Львові стартує реєстрація на унікальну інтернет-олімпіаду з англійської мови

03 лютого 2023 20:44:35    

Платформа «Навчання і Технології» (НІТ), на базі якої існують електронні щоденники/журнали, якими користуються львівські школярі, презентувала новий формат інтернет-олімпіад – «Квести і Тести» (КІТ). Вже сьогодні стартує реєстрація на олімпіаду з англійської мови для учнів 7, 8, 9 класів, тож охочих взяти участь у цікавих інтелектуальних змаганнях запрошують реєструватися.

КІТ було розроблено компанією Lionwood.software спільно із Центром професійного розвитку педагогічних працівників м. Львова, за сприяння управління освіти Львівської міської ради.

«Заохочуємо наших учнів реєструватись, брати участь у цих крутих змаганнях. Це перша інтернет-олімпіада, перший тур якої відбудеться вже за два тижні. Реєстрація стартує вже сьогодні, тож не зволікайте. Дякуємо всім, хто долучився до розробки такої олімпіади, і сподіваємось в майбутньому проводити її і з інших предметів. Це був довгий шлях, але обіцяємо, що якість КІТ вас здивує», – розповів Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Перша естафета олімпіад КІТ проходитиме у два етапи:

І етап – 17 лютого 2023 року у форматі онлайн. Діти зможуть її проходити як вдома, так і в навчальному закладі впродовж дня, адже організатори розуміють, що можливі повітряні тривоги чи відключення світла. Ці тести складатимуться з 45 питань. На цьому етапі відберуть по 10 фіналістів з кожного з класів.

ІІ етап – 25 лютого 2023 року у приміщенні Lviv Tech City. Фінальні змагання відбуватимуться в очному форматі та будуть ще більш цікавими.  Вже там, на місці, буде визначено та нагороджено по 3 переможці серед учнів 7, 8 та 9 класів.

Призовий фонд олімпіади складає 240 000 грн. Найактивніші учні, які посядуть І місце за свої знання, отримають нагороду у розмірі 50 000 грн, за ІІ місце – 25 000 грн та за ІІІ місце – 10 000 грн. Окрім цього, на всіх фіналістів ІІ етапу олімпіади очікують цінні подарунки.

Вартість участі в олімпіаді – 99 гривень. Ці кошти будуть скеровані на технічну підтримку проведення олімпіади.

«Над проєктом КІТ працює 25 спеціалістів: технічні працівники, дизайнери, методисти. Це будуть справді дуже якісно зроблені змагання, тож запрошуємо усіх учнів 7-9 класів, які люблять вивчати англійську мову, взяти участь і виграти круті призи за свої знання, наполегливість і кмітливість», – зазначає Юрій Каміновський, операційний директор компанії Lionwood.software, яка розробила платформу НІТ.

Зареєструватись на олімпіаду можна вже у платформі «Навчання і Технології». Учасники, які не користуються платформою, але навчаються у Львівській міській територіальні громаді, можуть зареєструватись за посиланням.

У разі запитань можна звертатись у робочі дні з 9:00 до 19:00 в інформаційно-технічну підтримку електронного поштою [email protected] або за телефоном +380670999444.

Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/society/education/295116-u-lvovi-startuie-reiestratsiia-na-unikalnu-internet-olimpiadu-z-anhliiskoi-movy

Львівська міська рада

Запис У Львові стартує реєстрація на унікальну інтернет-олімпіаду з англійської мови спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS