ЦНС з'ясував злочинні наміри окупантів щодо дітей Луганщини

05 лютого 2023 08:01:25    

Російські окупанти планують вивезти українських дітей з тимчасово окупованих територій Луганської області в Карелію, Росія.

Це пояснюють нібито направленням на "відпочинок" та "оздоровлення", повідомив Центр національного спротиву (ЦНС) 4 лютого.

За його даними, цього тижня відбулась зустріч Голови зборів Республіки Карелія Еліссана Шандаровича та голови "народної ради" тимчасово окупованих територій Луганської області Денисом Мірошниченком.

"Одним із ключових питань було направлення на "відпочинок" та "оздоровлення"дітей з окупованої Луганщини на "прекрасні курорти" Карелії. Зважаючи на те, яким чином росіяни "відпочивають" у полярних широтах, це аж ніяк не сприяє оздоровленню", йдеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навіщо Росія повертає в школи військову підготовку: британська розвідка відповіла

Зазначається, що під час таких "розмов" щодо депортації українських дітей окупанти переслідують дві мети.

"Такі часті поїздки керівників різних регіонів із намірами "виторгувати" собі певну кількість дітей під завуальованими приводами "оздоровлення", "відпочинку", "культурного обміну" мають як суто практичну мету списання бюджетних коштів на ці заходи. Так і більш моторошну все більше з'являється свідчень щодо викрадень неповнолітніх та торгівлі людьми", йдеться у повідомленні.

ЦНС закликав жителів захоплених територій у жодному разі не відправляти своїх дітей на будь-які поїздки, організовані окупаційною "владою".

Окупанти масово вивозять українських дітей до Москви, Ростова та інших міст РФ. До вивезення дітей залучають медичний персонал. Так намагаються переконати, що у Росії на дітей очікує щасливе майбутнє, пише Центр національного спротиву.

За його даними на початок січні, лише з тимчасово окупованої Горлівки Донецької області вивезли 414 дітей до Ростовської області на "святкові заходи".

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS