Окупанти виганяють Червоний Хрест із захоплених територій Луганщини ‒ Гайдай

05 лютого 2023 08:30:45    

На тимчасово окупованій частині Луганської області відмовили в акредитації на наступні півроку п'ятьом співробітникам Луганського офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста.

ООН та МКЧХ стали єдиними міжнародними гуманітарними організаціями, які отримали акредитації в псевдореспубліці ЛНР. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, діяльність інших міжнародних організацій на окупованій території заборонена через нібито виявлені "суттєві порушення".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Місто-згарище" ‒ показали відео зі знищеного Росією Сіверськодонецька

"Зайві очі загарбникам не потрібні. До прикладу, під час прихованої мобілізації. Усі бюджетні установи вже отримали наказ надати списки працівників, в яких є бронь. Справи цих кандидатів розглядатимуться спеціальними комісіями, які вирішуватимуть, кого з них призвати до так званої народної міліції", ‒ зазначив Гайдай.

Він також нагадав, що багато росіян відмовляється кидатися в пекло на Луганщині. Так, станом на 3 лютого на територію РФ повернуто до 600 нещодавно мобілізованих росіян.

"А от на захоплених у 2022 році територіях вони вирішили провести облік чоловічого населення віком від 18 до 50 років. А також окремо до 60 років для тих хто проходив службу у збройних формуваннях та мають офіцерське звання. Особливу увагу окупанти приділяють працівникам місцевих комунальних служб та лісничих господарств", ‒ додав Гайдай.

У так званій ЛНР із середини грудня в окупантів виникли проблеми з виплатою зарплати в бюджетній сфері. Затримка через відсутність у робітників паспортів Російської Федерації. Тим часом спеціалісти протезного заводу з Луганська збільшують виробництво і підвищуватимуть кваліфікацію у Москві, повідомив очільник військової адміністрації Луганської області Сергій Гайдай.

У так званій ЛНР відключили мобільний інтернет. Водночас ціни та тарифи не зменшили. Тим часом одинадцятикласників з Лисичанська вивозять до Татарстану.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS