Термінова новина! Вихід ЗСУ з Бахмута? Новий наказ – важливо знати кожному. Переможемо!

05 лютого 2023 10:15:32    

Бахмутський напрямок наразі є найгарячішою точкою на фронті

Водночас рішення про вихід українських сил оборони з Бахмуту може бути прийнято вже за два тижні.

Про це в етері телеканалу повідомив військовий експерт, колишній спікер Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов.

“Рішення про відхід з Бахмуту буде прийнято з наступних міркувань, зараз з трьох доріг, які ведуть до міста, одна вже знаходиться під контролем ворожої армії, а ще дві знаходяться під вогневим контролем. Тобто колона з нашими вантажами може переміщуватися на територію Бахмута, але це досить складна процедура. Чи вдасться українським силам оборони настільки відтіснити російські війська від цих двох важливих доріг, достеменно ніхто сказати не може, тому що тут багато залежить від бойових можливостей як росармії, так і української. Але те, що певні процеси мають відбутися у найближчі тиждень-два – це очевидно. Тоді вже будемо виходити з міркувань, чи треба триматися за Бахмут, чи краще відійти на інші рубежі та позиції і там організовувати нову лінію оборони”, – пояснив він.

Водночас на заміну перебитим “вагнерівцям” у Бахмуті прийшли професійні кадрові російські військові. Вони краще оснащені та озброєні і з ними дуже складно воювати.

Про це повідомив лейтенант батальйону “Свобода” Роман Конон.

“Зараз “вагнерівців” стало менше, тому що ми їх розбили та понищили, і говорити, що “вагнера” тут є якоюсь рушійною силою, то це не так. Зараз тут є російські десантники, їх не використовують як гарматне м’ясо, там є більш підготовлені військові і їх тримають на якісь більш важливі операції. З ними набагато складніше воювати, тому що то є штатні військові, регулярна армія”, – сказав військовий.

The post Термінова новина! Вихід ЗСУ з Бахмута? Новий наказ – важливо знати кожному. Переможемо! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS