Генштаб повідомив, скільки ЗСУ потрібно артилерії

22 березня 2023 04:45:22    

Потреба Збройних сил України в артилерії становить близько 2000 стволів, які потребують постійного оновлення. Про це заявив в.о. начальника Головного управління бойових ударних систем Генштабу полковник Сергій Баранов, повідомляє АрміяInform.

За його словами, поки що українським військовим потрібна радянська техніка, оскільки «війна — це дуже дороге задоволення, а нове озброєння коштує дуже великих грошей».

Україна має можливість модернізувати стару техніку до таких характеристик, щоб вона фактично була на одному рівні із зразками країн-союзників.

За словами Баранова, це зараз проводиться постійно, у ЗСУ є чинні дослідно-конструкторські установи.

«Я сподіваюся, що найближчим часом ми обов’язково вже матимемо наші вдосконалені системи, — повідомив Баранов, зазначивши, що на сьогодні потреба становить близько 2000 стволів, які від часу та інтенсивного застосування виходять з ладу і вимагають оновлення.

Раніше президент Володимир Зеленський повідомив, що пріоритетною військовою потребою України у війні проти Росії є артилерія та снаряди у великій кількості.

The post Генштаб повідомив, скільки ЗСУ потрібно артилерії first appeared on Аспекти - найважливіші сфери життя в Україні і світі.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS