Донька відомого тернопільського поета започатковує проєкт “Голос Народу”

23 березня 2023 21:55:44    

Запрошую дітей наших тернопільських Героїв, батьки яких загинули і віддали своє життя захищаючи Україну від російських загарбників, і тих батьки яких воюють на війні, до нового соціального-мистецького проєкту “Голос Народу” який започатковую і створюю в Тернополі до дня захисту дітей, презентація відбудеться 1 червня 2023 року. 

Ольга Сумська — українська акторка та телеведуча, заслужена артистка України, народна артистка України і волонтерка першою підтримала проєкт «Голос Народу» і пліч о пліч з дітьми декламуватиме вірш Василя Ярмуша “Україно моя”. Діти українських Героїв є символом незламності і саме вони є потужним голосом народу України. Ми продемонструємо цілому світу, що українці не лише сильні і незламні, але й дуже талановиті. Сила мистецтва і поезії голосно і гордо зазвучала на цілий світ, адже вірш «Україно моя» Василя Ярмуша уже перекладається з української мови  на англійську талановитою перекладачкою Вірою Грабчук.

Я закликаю долучитися відомих людей театру та кіно, співаків і телеведучих, до підтримки наших дітей, щоб вірш «Україно моя» об’єднав митців і дітей, ставши для них наставниками і “Світичом слова”.

УКРАЇНО МОЯ

Україно моя, синьоокий барвінку,

земле наших батьків,

земле наших синів,

мій заклечаний світанку,

мій заклечаний світанку!

Пахнуть медом поля,

Пахнуть хлібом натруджені руки….

І Дніпро, і Дністер

сторожують засіяний степ

і в колисці онуків,

і в колисці онуків.

Наливайся добром,

краю рідний і милий…

Та схилімо чоло,

де в полях за селом

обеліски, як підняті крила,

обеліски, як підняті крила!

Україно моя,

рідна батьківська мово!

Пломінь наших дідів,

пломінь наших синів

світить в кожному слові,

світить в кожному слові!

Україно моя!

Йде від роду до роду

пісня наших степів,

синіх гір і лісів,

бо то – голос народу,

бо то – серце народу!

Василь Ярмуш

До нас уже долучається Маріуполь, Львів, маю на меті залучити до «Голосу Народу» якомога більше дітей Героїв з цілої України.

Щоб прийняти участь в цьому проєкті, потрібно лише бажання дитини і батьків, вивчити вірш і повідомити за номером телефону/вайбер:

+38 (067) 739 61 03 або написати лист на  [email protected] не пізніше 15 квітня, також це стосується усіх бажаючих митців.

Відеовірш “Дума про Україну” Василя Ярмуша який я раніше створювала і залучала також дітей, можна переглянути на YouTube Василя Ярмуша за посиланням  https://youtu.be/GKOevIJFYGk

Мирослава Ярмуш
громадська діячка, донька Василя Ярмуша, поета, прозаїка та культурно-громадського діяча.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS