Потрібно усі можливі ресурси спрямувати на боротьбу з ворогом, аби якнайшвидше здолати рашистську нечисть, – Микола Люшняк про зміни до бюджету-2023

23 березня 2023 23:08:35    

На черговому засіданні Верховна Рада України ухвалила зміни до бюджету-2023. Народні обранці збільшили видатки на понад 530 мільярдів гривень. Про те, куди буде спрямовано кошти, розповів народний депутат з Тернопільщини Микола Люшняк.

Політик зазначив, що 518 мільярдів гривень виділено на потреби військових.

– За 13 місяців повномасштабної війни кількість військовослужбовців зросла. Відтак, з’явилася потреба у збільшенні видатків на потреби сектору безпеки і оборони для зупинення військової агресії російської федерації проти України та звільнення захоплених територій, – зазначив Микола Люшняк.

Парламентарій наголошує, на потреби армії держава повинна спрямувати максимум ресурсів.

– Маємо розуміти, що держбюджет-2023 є бюджетом країни у стані війни. Маємо зробити так, аби він став бюджетом перемоги! Пріоритетом на час воєнного стану має бути оборона, тож ми з колегами підтримали законопроект 9105. Потрібно усі можливі ресурси спрямувати на боротьбу з ворогом, аби якнайшвидше здолати рашистську нечисть, – додав Микола Люшняк.

Політик розповів, які відомства отримають додаткові кошти:

Міністерство оборони – 372,5 млрд грн;

Міністерство внутрішніх справ у сумі – 98,4 млрд грн, які розподіляються між Державною прикордонною службою, Нацгвардією, ДСНС та Нацполіцією;

Держспецзв’язку – 31,6 млрд грн;

Служба безпеки – 9,3 млрд грн;

Головне управління розвідки МО – 4,6 млрд грн;

Управління державної охорони – 961,9 млн грн;

Служба зовнішньої розвідки – 807 млн грн;

Національне антикорупційне бюро – 50,6 млн грн.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS