На Полтавщині 103 пункти незламності продовжать працювати

23 березня 2023 23:34:56    

На Полтавщині 103 пункти незламності продовжать працювати103 пункти незламності залишаються діючими в робочі години й надаватимуть послуги доступу до мережі інтернет та підзарядки мобільних телефонів.

Решту пунктів на весняно-літній період перевели в режим роботи «готові до відкриття», але у разі надзвичайної ситуації вони оперативно відновлюватимуть роботу. Відповідне рішення прийняла регіональна комісія з питань ТЕБ і НС.

Відповідно до переліку, який узгоджений із місцевими органами влади, в області функціонуватимуть 103 пункти. У Полтавському районі – 40, із них 12 – у Полтаві, Кременчуцькому – 29, із них 8 – у Кременчуці, Лубенському – 12, із них 5 – у Лубнах, Миргородському – 22, із них 5 – у Миргороді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ООН відновила грошову допомогу для переселенців: як отримати

«Дякую працівникам громад, районних військових адміністрацій, ДСНС за забезпечення роботи пунктів незламності в регіоні. У нас вони працюють задовільно. На Полтавщині 103 пункти незламності залишатимуться відкритими. Решту переведуть у режим «готові до відкриття». Вони у разі надзвичайної ситуації протягом двох годин мають відновити роботу, – розповів начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін. – Із 44 пунктів незламності ДСНС 36 переходять у режим «готові до відкриття». 8 мобільних пунктів, які працювали в наметах, згортають, але у разі необхідності відновлять».
 


На Полтавщині 103 пункти незламності продовжать працювати


На Полтавщині 103 пункти незламності продовжать працювати


На Полтавщині 103 пункти незламності продовжать працювати

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS