Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові

24 березня 2023 02:56:59    

komandir-prokomentuvav-samogubstvo-kursa Фото: з відкритих джерел

Командир курсанта Дмитра Гульчука, який застрелився на території Львівського університету внутрішніх справ, Станіслав Пась вперше прокоментував трагедію. За його словами, не було жодних причин вважати, що хлопець може піти на самогубство.

У коментарі «Суспільному» Пась заявив, що не конфліктував із хлопцем Гульчуком, булінгу не було. Останні кілька днів свого життя юнак «завжди ходив веселий, сміявся». Командир розповів, що Гульчук кілька разів просив звільнення, щоб провести час з дівчиною.

«Не було жодних таких причин вважати, що він може із собою щось зробити», – зазначив Пась.

За словами Пася, загиблий був закритою людиною, тож спілкування з ним було «важке», але командир нібито намагався встановити контакт.

«Іноді в мене виходило, іноді – ні. Такої ситуації, щоб ми сварилися, не було. Ми з ним спілкувалися як командир із курсантом. Так, він приходив іноді до мене за допомогою, я йому завжди як умів, так і допомагав», – розповів Пась.

За попередніми даними, курсант Гульчук вистрелив собі в голову з рушниці. Хлопця знайшли ще живим, але нічим не змогли допомогти. Батьки стверджують, що їм відомо про передсмертну записку сина, але вона нібито зникла. Командир запевняє, що не бачив її.

«Говорили, що передсмертна записка була, але я її не бачив. Я приїхав десь через 20 хвилин, тіло було у швидкій і я не бачив тієї записки», — сказав Пась.

 

komandir-prokomentuvav-samogubstvo-kursa

Запис Командир прокоментував самогубство курсанта у Львові спершу з'явиться на Новини Дрогобича.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS