Славська громада працюватиме над упорядкуванням пам’яткоохоронної документації — Новини Стрий

24 березня 2023 05:57:05    

Про це домовились під час зустрічі з представниками місцевого органу містобудування та архітектури і священнослужителями вчора.

“На території Славської громади розташовано більше 20 об’єктів культурної спадщини. Серед них є вісім дерев’яних храмів, що належать до пам’яток архітектури національного значення. Тому під час зустрічі ключовим було налагодження співпраці із парохами та обговорення питання впорядкування пам’яткоохоронних і правовстановлюючих документів”, — каже директорка департаменту архітектури Олена Василько.

Фото: Департамент архітектури та містобудування Львівської ОДА

По завершенню зустрічі ми також навідались у дві церкви, які потребують першочергової уваги через постійні замокання. Йдеться про церкву Воздвиження Чесного Хреста у с. Опорець і церкву Св. Василя Великого у с. Грабовець. Обидві збудовані в 19 столітті та є пам’ятками архітектури національного значення. Відтак спільними зусиллями шукатимемо можливість їм допомогти.

Запис Славська громада працюватиме над упорядкуванням пам’яткоохоронної документації — Новини Стрий спершу з'явиться на Новини Дрогобича.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS