680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго – Галущенко (ФОТО)

24 березня 2023 07:17:52    

680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго.

Про це 23 березні повідомив міністр енергетики України Герман Галущенко, перебуваючи у Миколаївській області, інформують в пресслужбі Міністерства енергетики України.

Під час наради з керівництвом області та очільниками енергетичних підприємств обговорили поточний стан енергозабезпечення регіону та заходи щодо підготовки до наступного опалювального сезону.

«Найскладніший опалювальний сезон в історії України практично завершено. Ми його гідно пройшли. І вже зараз разом з колегами на місцях визначили основні завдання і заходи та розпочинаємо підготовку до наступного ОЗП», – зазначив Герман Галущенко. 

Міністр енергетики відзначив особливий внесок миколаївських енергетиків у відновлення електропостачання в області. Зокрема, нещодавно було заживлено останній населений пункт, який тривалий час через військові дії залишався без світла.

«Ворог прицільно обстрілював прифронтову Миколаївщину, намагаючись залишити без світла і тепла тисячі людей. Але наші енергетики завдяки своєму героїзму, професіоналізму та підтримці міжнародних партнерів швидко відновили пошкоджену інфраструктуру»,- зазначив Герман Галущенко. 

Під час відвідання АТ «Миколаївобленерго» міністр передав чергову партію енергетичного обладнання від міжнародних партнерів. Загалом за координації Міненерго миколаївські енергетики отримали понад 680 тонн різного обладнання і матеріалів для проведення ремонтних та відновлювальних робіт. Ще близько 4 млн євро з Фонду енергетичної підтримки України найближчим часом буде спрямовано на закупівлю енергетичного обладнання та матеріалів для потреб Миколаївщини.

Герман Галущенко також відвідав Миколаївську ТЕЦ та вручив державні і відомчі нагороди енергетикам області.

680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 4680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 22680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 6680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 23680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 8680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 24680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 10680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 25680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 12680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 26680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 14680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 27680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 16680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 28680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 18680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 29680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 20680 тонн обладнання і матеріалів для проведення ремонтних робіт отримали енергетики Миколаївщини від Міненерго - Галущенко (ФОТО) 30

Як повідомляло Інше ТВ, Міністр енергетики України Герман Галущенко відвідав Миколаївську ТЕЦ – говорили про стратегію розвитку (ФОТО)

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS