РФ евакуює лише поранених офіцерів, нижчих за рангом лишають помирати

24 березня 2023 07:21:41    

Розпочалась 394-та доба російського повномасштабного вторгнення в Україну.

Через значні втрати, які окупанти зазнають щодня, противником прийнято рішення щодо збільшення кількості ліжко-місць у наявних шпиталях, що функціонують на тимчасово захопленій території Луганської області, повідомив уранці 24 березня Генеральний штаб Збройних сил України у Facebook.

"Зокрема, у населеному пункті Троїцьке кількість ліжко-місць військового госпіталя збільшено удвічі, з 200 до 400. Водночас, усіх поранених осіб офіцерського складу було евакуйовано на територію Російської Федерації гелікоптерами в період з 17 по 18 березня", йдеться у зведенні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни створили десятки "військкоматів" на окупованій Донеччині

У зв'язку зі збільшенням кількості отримання важких поранень та неякісним медичним забезпеченням, відзначається збільшення смертності серед поранених загарбників у період з 17 по 21 березня. Зокрема це відбувається через недостатньо професійний медичний персонал.

Міністерство оборони Російської Федерації з 1 квітня розпочне новий набір контрактників до російської армії. У планах Кремля поповнити військо 400 тис. новобранців. Відомство вже розіслало в регіони документи із зазначенням кількості людей, з якими мають підписати контракти.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS