Депутат і син мера на Київщині вдарив військового на сесії міськради – за критику (ВІДЕО)

24 березня 2023 07:29:45    

Син мера Березані (Київська область) Володимира Тимченка вдарив військовослужбовця під час засідання сесії міської ради. Відео бійки розлетілося мережею.

На кадрах видно, як на сесії Березанської міської ради депутат Сергій Тимченко підходить до чоловіка у військовій формі та б’є його кулаком в обличчя.

 Із зали пролунав жіночий вигук про те, що зараз викличуть поліцію, після чого чоловіків швидко розняли. Але врешті поліція таки втрутилась в ситуацію.

Як повідомили в поліції Київської області, 23 березня близько 20:50 до поліції звернувся чоловік із письмовою заявою про те, що під час сесії Березанської міської ради у нього виник конфлікт з громадянином, в результаті якого заявник отримав тілесні ушкодження.

Наразі 30-річного військовослужбовця направлено на проведення судово-медичної експертизи. Дізнавачі, за фактом умисного нанесення легких тілесних, розпочали досудове розслідування [ч.1 ст.125 ККУ].

Звичайно, мова не стільки про важкість нанесених ушкоджень, скільки про моральність вчинку представника влади. І тут питання не до поліції. Цей випадок вже має значний резонанс в суспільстві і може призвести до цілком передбачуваної ланцюгової реакції.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS