Українських дітей в окупованому Криму бив ексберкутівець - ЗМІ

27 березня 2023 02:03:52    

Українських дітей у таборах в окупованому Криму бив ексберкутівець, який розганяв Майдан.

Ним виявився зрадник Валерій Астахов, пише The Insider.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти викрадають дітей: розкриті несподівані подробиці

До 2014 року Астахов служив у МВС України, але після окупації Криму Росією прийняв громадянство країни-агресорки та перейшов на службу до управління МВС РФ в Євпаторії.

Того ж року Астахов вивіз зі Слов'янська до Ростовської області 21 дитину віком від 2 місяців до 12 років. У коментарях російським пропагандистам стверджував, що людей "хочуть розстріляти нацгвардійці".

На території РФ, у Сибіру, на Уралі, в окупованому Криму діють загалом 40 таборів для депортованих українських дітей, йдеться у дослідженні лабораторії Єльського університету.

Там дітям розповідають про "традиційні цінності", викладають історію за "російськими стандартами", навчають поводженню зі зброєю та проводять "курс молодого бійця".

23 березня 2023 року в Україну повернулися 17 дітей, яких окупаційна влада Херсонської області ще у жовтні минулого року відправила "на відпочинок" до дитячих таборів на території анексованого Криму. Обіцяли, що діти з'їздять туди на десять днів, але вони провели там півроку.
Дітей били, їм погрожували і тримали в підвалі. Дівчинку з Херсона вдарили залізним ціпком з такою силою, що в неї на спині залишився "синяк смужкою".

У таборі "Дружба" в Євпаторії Астахов відводив дітей у підвал, показував цей ціпок і погрожував, що за підтримку України битиме. "Він казав: "Закрию в підвалі, там сидітимете, підпорядковуватиметеся мені", - розповів один із підлітків про Астахова. За словами дитини, у таборі "Дружба" не було постільної білизни, лише брудний матрац та подушка.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS