У промзоні Львова планують реконструювати транспортну мережу і добудувати вулицю Творчу

28 березня 2023 22:02:42    

У проєкті опрацювали планувальне рішення щодо використання території орієнтовною площею 27 га.

У Львові планують реконструювати транспортну мережу для забезпечення транспортної доступності до підприємств у районі вул. Ковельської. Відповідний проєкт детального плану території перебуває на стадії громадських обговорень. Майже вся територія ДПТ, що розташована в Личаківському районі – промислова зона з підприємствами, які продовжують функціонувати.

У проєкті опрацювали планувальне рішення щодо використання території площею 27 га. Там діють промислові підприємства, однак ефективність освоєння території та їхня екплуатація ускладнена через незадовільну транспортну мережу – єдиний доїзд загального користування (вул. Творча) в середину промтериторій є тупиковим, довжиною понад 200 м та без розворотного кільця на землях загального користування. Техніко-економічне обгрунтувння «Будівництво проектованої дороги від вул. Пластової до вул. Творчої» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розробив ЛКП «Інститут просторового розвитку» ще у 2018 році. 

Читайте також: Вулиці Творчу та Пластову планують з'єднати новою вулицею

«Мета ДПТ – реконструкція транспортної мережі, влаштування доїзду для забезпечення нормативної транспортної доступності до усіх окремих підприємств в межах детального плану. Нова забудова тут не передбачена, пропозиції стосуються лише розвитку вуличної мережі, ув’язки транспортних зв’язків, благоустрою та коригування червоних ліній», – йдеться в пояснювальній записці.

Серед основних рішень – продовження вул. Творчої влаштуванням вул. Творча – Проектована (16 м в червоних лініях), а на перспективу – підключення локальної вуличної мережі до магістральних вулиць районного значення вул. Ковельська – Проектована та Проектована,1 з виходом на вул. Богданівську – Проектовану та вул. Галицьку для розвантаження транспортних потоків на вул. Хмельницького та створення альтернативного доступу вантажного транспорту в промзому в обхід житлових та громадських територій. Першочергово – на етапі від 3 до 7 років – мають освоїти території та збудувати проєктовану вулицю Творчу – Проектовану, вул. Проектовану-2 (до залізниці) та проїзд Проектована-3. 

Додамо, що громадське обговорення проєкту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває до 24 квітня 2023 року. 5 квітня відбудеться громадське слухання у приміщенні Центру архітектури, дизайну та урбаністики «Порохова вежа» за адресою: м. Львів, вул. Підвальна, 4. Початок о 15:00.   

Нагадаємо, що Tvoemisto.tv вже розповідало, де у Львові можуть з'явитися нові вулиці.

Ольга Коваль

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS