Діти з Донеччини побували на екскурсії у Закарпатській облраді

01 квітня 2023 20:40:17    

На запрошення депутата обласної ради Ярослава Шукаля цього тижня на Закарпатті перебувають школярі і студенти Шахівської громади Покровського району Донецької області.
Великоберезнянська і Добропільська районні ради уклали меморандум про співпрацю ще 2017 року і з того часу реалізували ряд проєктів. У зв’язку з децентралізацією домовленість поновили й уклали меморандум між Шахівською і Великогоберезнянськими ТГ. У рамках обміну запросили школярів відпочити на Закарпатті. До слова, Шахівська громада знаходиться у 60 км. від нинішньої лінії фронту українських військових з російськими окупантами.
12-м дітям, які приїхали на Закарпаття, Ярослав Шукаль організував цікаву насичену програму. Протягом тижня на них чекало знайомство з культурою, кухнею, історичними, природніми й туристичними пам’ятками краю.
Сьогодні вони завітали на роботу до голови Закарпатської обласної ради. Володимир Чубірко провів для юних донеччан екскурсію будівлею крайового парламенту й розповів про діяльність депутатів. У сесійній залі в ігровій формі навіть змоделювали вибори, де діти між собою у демократичний спосіб обрали голову і заступників, визначали проблеми свого колективу і розглядали шляхи їх вирішення.
На знак дружби гості подарували обласним депутатам прапор своєї громади.
Володимир Чубірко подякував донецьким дітям за візит, побажав якнайшвидшого закінчення війни та щасливого життя у мирній Україні. Також він запевнив школярів у своїй підтримці та запросив проводити на Закарпатті канікули.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS