Ігуменя жіночого монастиря УПЦ в Одесі: Хто зробив цю провокацію для російської пропаганди?

01 квітня 2023 22:06:32    

В Одесі духовенство та прихожани Української Православної Церкви схвильовані з приводу подій у Києво-Печерської лаври. Про це свідчать повідомлення ігумені Одеського Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря на власній сторінці у соцмережі Фейсбук.

Матушка Серафіма схвильована появою на території Києво-Печерської лаври молодиків зі свастикою та іменем сатани на одязі.

«Лавра. Йде служба, люди стоять навколішки. А поруч «нові лаврські парафіяни» танцюють зі свастикою, з іменем сатани на одязі… Хто зробив цю провокацію для російської пропаганди? Хто режисер цієі меси?», - пише ігуменя жіночого монастиря.

Вона переконана, що Україна була, є і буде з Українською Православною Церквою. «Бо, інакше це - держава без закону і демократії, без нас із вами. Але, ми повернемо свої землі, відстоїмо свої цінності і житимемо тут віки».

Настоятелька жіночого монастиря УПЦ в Одесі вважає, що треба боротися не лише за Лавру і за Матір-Церкву. «Нам не байдуже, що буде з нашою Матір’ю-Україною. Яким шляхом вона піде? Правди і волі? Чи беззаконня? За неї ми готові боротися не менш мужньо. Ми обов’язково отримаємо Перемогу. А наша зброя - дуже могутня. Молитва», - наголосила матушка Серафіма.

Сообщение Ігуменя жіночого монастиря УПЦ в Одесі: Хто зробив цю провокацію для російської пропаганди? появились сначала на Новости Одессы онлайн. Главные Одесские новости дня и последние события в Одессе за сегодня на "Взгляд из Одессы".

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS