"Вагнерівців" виводять з міста ‒ Маляр про бої під Бахмутом

29 травня 2023 12:05:19    

Інтенсивність наступальних дій російських загарбників у районі Бахмута суттєво знизилась.

Нині ворог здійснює заміну військ. "Вагнерівців" міняють на регулярні підрозділи. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

За її словами, росіяни зараз намагаються стабілізувати оборону на цьому напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Скоро перейдемо до активних наступальних дій" ‒ Сирський

"Наші війська своїми діями відчутно ускладнюють ворогу цей процес. Водночас інтенсивність ворожих артилерійських обстрілів не зменшилась", ‒ зазначила Маляр.

Вона також підкреслила, що українські війська контролюють околиці Бахмута у південно-західній частині в районі "Літак".

"На півночі передмістя Бахмута також відбувається заміна ворожих підрозділів. На півдні від Бахмута ворог робить спроби посилитись та наростити армійські підрозділи. Просування на флангах станом на вчора та сьогодні зранку не здійснюється у зв'язку з виконанням інших завдань", ‒ додала Маляр.

На ранок 29 травня російські окупанти продовжують зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Минулої доби, 28 травня, підрозділи Сил оборони відбили там 19 ворожих атак, повідомив Генштаб Збройних сил України.

На Бахмутському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії північно-східніше Оріхово-Василівки та в напрямку Іванівського. Від ворожих обстрілів постраждали низка населених пунктів регіону.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS