Путін не виїжджає за кордон після ордеру МКС на його арешт, оскільки не почувається захищеним, - ЗМІ

31 травня 2023 14:47:52    

Російський диктатор Володимир Путін не виїжджав за кордон після ордера МКС на його арешт.

Про це пише "Вёрстка" з посиланням на джерела.

"У середу стало відомо, що не відбудеться подорож Путіна на саміт ШОС. За два з половиною місяці після видачі ордера Путін жодного разу не залишав межі Росії. ... Востаннє він робив це ще минулого року - 19 грудня президент із робочим візитом відвідав Мінськ. До цього, з початку війни Путін виїжджав за межі Росії лише 10 разів, зокрема, для участі у саміті ШОС, що проходив у середині вересня в Узбекистані", - пише видання.

У середу стало відомо, що на черговий саміт ШОС до Індії Путін не поїде.

Саміт Шанхайської організації співробітництва (ШОС), який на початку липня мав бути у Делі очно, перевели в онлайн-формат. Про це повідомило Міністерство закордонних справ країни. Ще нещодавно учасники планували приїхати особисто. Зміна формату саміту відбулася на тлі видачі міжнародного ордера на арешт Путіна.

Зазначається, що саміт ШОС в онлайн-форматі проводили лише один раз в історії - 2020 році через епідемію коронавірусу. У 2021 році зустріч відбулася вже у очному форматі у Душанбе. Втім, тоді Путін на неї не приїхав, бо перебував на самоізоляції (за офіційною версією через спалах ковіда в найближчому оточенні). Тоді він підключався до засідання по відеозв’язку. 

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS