Оголошуємо тендер із закупівлі оргтехніки для забезпечення пзпсп дітей шкільного віку та навчання з цифрової педагогіки для вчителів у Дніпропетровській, Львівській, Чернігівській, Житомирській та Луганській областях.

31 травня 2023 19:37:43    

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Восток-СОС» оголошує тендер із закупівлі оргтехніки для забезпечення ПЗПСП дітей шкільного віку та навчання з цифрової педагогіки для вчителів у Дніпропетровській, Львівській, Чернігівській, Житомирській та Луганській областях.

Товари будуть доставлені постачальником безпосередньо до шкіл у Київській, Житомирській, Дніпропетровській, Львівській та Чернігівській областях, за рахунок БО «БФ «Восток-СОС».

Закупівля товару здійснюватиметься за підтримки The United Nations Office for the Coordination of Humanitarian Affairs (OCHA) Ukraine.

Кількість одиниць:

  • 405 ноутбуків
  • 43 мультибордів
  • 30 графічних планшетів
  • 1 Roger комплект
  • 35 мультифункціональних друкувальних систем
  • 35 принтерів

Кінцевий термін подачі пропозицій: 14 червня 2023 року (включно).

Тендерна документація:

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 14 червня 2023 року (включно) поштою в запечатаному конверті з маркуванням «ТЕНДЕР ІЗ ЗАКУПІВЛІ ОРГТЕХНІКИ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЗПСП ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА НАВЧАННЯ З ЦИФРОВОЇ ПЕДАГОГІКИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ, ЛЬВІВСЬКІЙ, ЧЕРНІГІВСЬКІЙ, ЖИТОМИРСЬКІЙ ТА ЛУГАНСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Київ, Нова Пошта № 57 тел. 0972133107. Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS