Особисто представив нового голову ОВА: Зеленський здійснив робочу поїздку до Одеської області

31 травня 2023 21:27:00    

Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочим візитом Одещину. Він прибув у південний регіон, щоб представити новопризначеного голову Одеської обласної державної адміністрації Олега Кіпера.

Також глава держави провів нараду з військовим командуванням та керівниками правоохоронних органів щодо ситуації на Одещині, яку Зеленський назвав "пріоритетним регіоном": йшлося і про відновлення енергетичної структури після обстрілів РФ, і про перезапуск місцевих підприємств в умовах воєнного стану, і про реабілітацію військових. Про результати поїздки президент розповів у своєму Telegram-каналі.

Особисто представив нового голову ОВА: Зеленський здійснив робочу поїздку до Одеської області. Відео

"Представив новопризначеного голову Одеської обласної державної адміністрації Олега Кіпера. Це пріоритетний регіон нашої незалежної держави", – зауважив Зеленський, розповідаючи про візит на Одещину.

За його словами, при виборі керівників для держадміністрацій регіонів, де особливо велика небезпека з боку РФ, керівників обирають з огляду на їх досвідченість, пріоритет надається претендентам з досвідом попередньої роботи у правоохороній чи військовій сферах. Кіпер перед призначенням на нову посаду керував столичною прокуратурою.

Особисто представив нового голову ОВА: Зеленський здійснив робочу поїздку до Одеської області. Відео

Зеленський також додав, що провів  нараду з військовим командуванням та керівниками правоохоронних органів регіону щодо ситуації в області.

"Під час наради обговорили важливі актуальні питання: відновлення пошкодженої внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури та забезпечення її стабільного функціонування, перезапуск ключових підприємств в умовах воєнного стану, забезпечення потреб внутрішньо переміщених осіб, реабілітацію військових", – розповів глава держави.

Також Зеленський відзначив роботу обласного управління Служби безпеки України з протидії розвідувально-підривній діяльності ворога.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS