Околиці Бахмуту – наші, росіяни замінюють «вагнерівців» на регулярні війська: Маляр дала свіжу інформацію по цьому напрямку

31 травня 2023 21:39:24    

Під контролем Сил оборони залишаються околиці міста Бахмут у південно-західній частині, українські війська контролюють вхід у саме місто.

Про це заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр повідомила в ефірі ICTV, передає Інше ТВ.

«По суті, наступальна активність ворога на Бахмутському напрямку зупинена. Так здається по новинах, що там затишшя. Але це не можна називати затишшям. Ворог збільшив кількість артилерійських обстрілів, тобто він змінює інструменти. Кількість обстрілів сьогодні співмірна з часами найважчих боїв за Бахмут.

Росіяни зараз займаються перегрупуванням і заміною “вагнерівців” на регулярні війська, проте українські військові всіляко заважають їм це робити.

Просування наших військ на флангах було призупинено декілька днів тому. Але це не означає, що вони стоять, вони виконують інші військові задачі, які ми не можемо оголошувати. Це задачі спрямовані на підвищення боєздатності наших військ.

Обидві сторони готуються та посилюються до подальших дій. Боротьба за цей напрямок триває», – підсумувала Маляр.

Як повідомляло Інше ТВ, Наша авіація завдала 9 ударів по ворогу, ракетники з артилеристами уразили 6 важливих цілей противника – Генштаб

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS