Миколаївщина увійшла до переліку регіонів, де було найбільше пошкоджено внаслідок російських обстрілів і найбільше відновлено медичних закладів

31 травня 2023 21:34:00    

Від початку повномасштабної війни російська армія продовжує прицільно завдавати удари по українській інфраструктурі, в тому числі й медичній – по лікарнях, амбулаторіях, пологових, поліклініках тощо. 

Так, за понад 15 місяців повномасштабної війни було пошкоджено 1327 об’єктів медзакладів та ще 183 об’єкти було зруйновано повністю.

Найбільших втрат зазнала медична інфраструктура Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини та Чернігівщини.   

Про це повідомили в МОЗ України, передає Інше ТВ.

На сьогодні відновлення медичної інфраструктури є одним із ключових та пріоритетних аспектів для забезпечення доступності медичної допомоги населенню. Саме тому, попри постійні ворожі обстріли та бомбардування, що суттєво ускладнює процес відновлення об’єктів, в Україні вже вдалося відновити частину медичних закладів. 

Зокрема, станом на травень 2023 року вдалося повністю відновити 284 об’єкти медзакладів, ще 319 об’єктів відновлено частково.  

Найбільше відновлених медзакладів – на Миколаївщині, Дніпровщині, Київщині, Харківщині та Чернігівщині. 

Попри тривалу війну та навантаження на медичну систему України Міністерство охорони здоров’я разом із партнерами й надалі працюватимуть над відновленням української медичної інфраструктури. Аби медична допомога була доступною кожному, хто її потребуватиме, підкреслюється в повідомленні МОЗ. 

Як повідомляло Інше ТВ, станом на сьогодні, 31 травня, внаслідок російських атак, у Миколаївській області пошкоджень зазнали 106 медичних закладів.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS