Піднялися всі! РФ просто вигнали – демарш на саміті: Путін не переживе! Потужний союз проти Кремля!

31 травня 2023 21:45:46    

Україна і її західні союзники планують провести саміт світових лідерів без участі РФ, щоб заручитися підтримкою плану Києва про припинення війни.

Конференція поки що планується, але її вже схвалили європейські лідери, серед яких і президента Франції Еммануель Макрон. Ці лідери також домагаються участі країн, які стали на бік РФ або зовсім відмовилися зайняти будь-яку позицію, пише The Wall Street Journal (WSJ).

“Потрібен єдиний план відповідального цивілізованого світу, який дійсно хоче жити в мирі”, – прокоментував глава Адміністрації президента України Андрій Єрмак.

Він сказав виданню, що прямі переговори з Кремлем неможливі, поки російські війська в Україні. Тим більше, як зазначив Єрмак, Україна не поступатиметься своєю територією.

Європейські офіційні особи повідомили, що вони опрацьовують з Києвом мирний план з 10 пунктів так, щоб зробити його прийнятним для інших країн, таких як Індія, Бразилія, Саудівська Аравія і Китай.

“Процес неможливий без усього світу, включаючи лідерів глобального півдня”, – зазначив Єрмак.

Він додав, що українська влада готова до діалогу з усіма країнами, в тому числі з Китаєм і Бразилією.

Як зазначило видання, президент США Джо Байден та інші вищі керівники країн-членів НАТО будуть запрошені на зустріч, яка, як очікують західні дипломати, пройде перед самітом Альянсу 11 липня.

За словами європейських дипломатів, на початку року Зеленський попросив Макрона допомогти йому в міжнародних зв’язках з такими лідерами, як Сі Цзіньпін. За словами джерел, знайомих з ситуацією, переговори пізніше переросли в плани з організації конференції, яку Макрон запропонував провести в Парижі. Данія і Швеція також висловили бажання провести її.

Чіткого списку учасників немає, але європейські лідери в останні тижні роз’їхалися по столицях провідних світових країн, прагнучи залучити до участі Бразилію, Індію, Китай та інші держави.

За даними джерел видання, в конференції попередньо планується участь наслідного принца Саудівської Аравії Мохаммеда бін Салмана і прем’єр-міністра Індії Нарендри Моді, а ось участь китайського лідера Сі Цзінпіна поки під питанням.

Як зазначило видання, зусилля західних країн пов’язані з тим, що інші держави, які мають тісні зв’язки з РФ, прагнуть взяти на себе ініціативу в дипломатичній роботі з припинення війни.

The post Піднялися всі! РФ просто вигнали – демарш на саміті: Путін не переживе! Потужний союз проти Кремля! appeared first on Корупція Інфо.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS