В Одеській області поліція попередила дітей про реальну небезпеку

31 травня 2023 22:26:12    

Поліцейські Подільського району Одеської області виявили в соціальних мережах фото трьох підлітків, які забралися на дах вантажного вагона на місцевій залізниці. Правоохоронці встановили, що ризиковані розваги влаштували подільчани, двом з яких 13 років, а найстаршому - 15.

"Ювенальні поліцейські розповіли хлопцям про можливі наслідки необережного перебування на залізниці, а відносно їх батьків, які навіть не знали, чим займаються їхні діти, склали адміністративні протоколи за невиконання обов'язків щодо виховання дітей за частиною 1 статті 184 КУпАП. Адміністративні матеріали скерували до суду”, - повідомила керівниця сектору ювенальної превенції Подільського РУП Катерина Нігрецкул.

Поліцейські нагадують, що травмуватись можна не лише торкнувшись контактних ліній на коліях, але й від електричної напруги, що утворюється між вагонами та лініями електропередач.

Мешканців Одещини закликали пам’ятати п’ять основних правил, які вбережуть життя та здоров’я і дорослих, і дітей:

- Не переходьте через залізничні колії у невстановлених місцях;
- Не перебігайте перед поїздом, що наближається;
- Не ходіть в районі стрілкових переводів;
- Не підлазьте під вагони;
- Не залазьте на дахи вагонів.

Сообщение В Одеській області поліція попередила дітей про реальну небезпеку появились сначала на Новости Одессы онлайн. Главные Одесские новости дня и последние события в Одессе за сегодня на "Взгляд из Одессы".

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS