“Уже в кільце взяли”: Послухайте перехоплення розмови окупантів під Кремінною (ВІДЕО)

31 травня 2023 22:57:25    

Російський окупант, якого країна-агресор відправила в Україну вбивати та захоплювати міста, поскаржився, що армія РФ незабаром може втратити тимчасово окуповану Кремінну на Луганщині. Він почав плакатись, що українські військові просуваються вперед і накривають ворога щільним вогнем. Про це йдеться у перехопленні розмови окупанта із товаришем. Запис опублікували на Youtube-каналі Головного управління розвідки Міноборони України 31 травня.

“У них (ЗСУ. – Ред.) зараз просто йдуть батальйонами, ешелонами.. Я не знаю, як це взагалі можливо, але вчора на власні очі побачили, ми просто включили задню передачу! Не 2 км, як ми вперед пішли, ми рівно 10 км зробили назад, нахй! А поки ми так стоїмо і думаємо, то завтра-післязавтра Кремінній пзда прийде. Вони (ЗСУ. – Ред.) просто її заберуть! Вони все вже в кільце взяли. Ми зараз з*балися звідти, теж все кинули, бо вони йдуть просто угрупованнями”, – сказав росіянин.

Він поскаржився на військове командування, яке відправило його підрозділ на першу лінію фронту, хоча цього не повинно бути. Крім того, окупантів включили до складу штурмової бригади без їхнього відома.

“Ми, звичайно, на передку “танцюємо”, але яка штурмова бригада перша нахй. Ми зустрілися зі штурмовиками, попросили пояснити. Вони кажуть: вам, пацани, пздец “щастить”, ви й так у очу стоїте, де взагалі не повинні бути, так ще вас і в штурмову бригаду. Це перша лінія, у разі нападу укрпів, навіть не штурмовики підуть першими, а ми”, – поплакався військовий РФ.

Також він поскаржився на великі втрати своєї окупаційної армії. Розповів, що на їхню позицію привезли 175 добровольців, а українські воїни за допомогою дрона помітили це і накрили ворога вогнем.

“Нас як розпетрушило… Від цих пацанів залишилася сотка, якщо не 90. Вони без окопів, так до нас стрибали. “Пташка” ж бачить, так давай нас просто знищувати. У мене курточка – це суцільний друшлак, броник – куточки загнулися, я не розумію, як мені вчора пощастило. У них офіцер теж мобік *банутий якийсь, він узяв їх, коротше, в ряд поставив по 5 метрів один від одного.. Ні окопів… у кожного по магазину”, – поскаржився окупант.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS