Американська письменниця українського походження Еліза Карлайл відвідала Ірпінь

10 червня 2023 02:11:42    

a021f35e124349738cb15204e5ac98ad.jpg

Американська письменниця українського походження Еліза Карлайл (Єлизавета Соломотіна) завітала до вихованців ірпінського спортивного клубу «Reforma». Саме Еліза допомогла вісьмом спортсменам клубу стати учасниками міжнародного турніру з кікбоксингу US Open, який пройде в США наприкінці червня.

Еліза приїхала не тільки познайомитись з юними спортсменами, а й підтримати їх. Кожен юний ірпінець, який представлятиме своє місто та Україну на міжнародному турнірі, отримав стипендії від подружжя Карлайлів у розмірі 500 доларів.

«Ми дуже вдячні за таку увагу до наших дітей та команди. Це дійсно мотивує та надихає. Обіцяємо не підвести та гідно представити нашу державу на Світовій арені», — написав тренер СК «Reforma» Володимир Сотін.

Еліза та її чоловік Річард активно допомагають українцям. Зокрема, вони надсилають різним навчальним закладам примірники своєї англо-української книги «Життєствердні історії та пригоди поні Тоні і його друзів». Наприкінці лютого сто примірників цієї книги отримав Ірпінський ліцей №3.

Джерело

Сообщение Американська письменниця українського походження Еліза Карлайл відвідала Ірпінь появились сначала на PRO-KYIV.in.ua.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS