Джонсон йде з парламенту Великої Британії через скандал з вечірками на Даунінг-стріт

10 червня 2023 11:46:26    

Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон йде з парламенту країни через скандал щодо вечірок на Даунінг-стріт у розпал пандемії коронавірусу.

Він ознайомився зі звітом Комітету громад з привілеїв, який розслідував, чи не ввів політик в оману парламент своїми відповідями про вечірки. Джонсон назвав комітет "кенгурячим судом, метою якого було визнати винним, незалежно від фактів". Комітет же заявив, що "слідував процедурам і мандату". Про це повідомляє ВВС.

За словами Джонсона, проєкт звіту "пронизаний неточностями та віддає упередженням".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Політична драма Бориса Джонсона: що тепер чекає Україну

"Було зрозуміло, що комітет сповнений рішучості використовувати судовий розгляд проти мене, щоб вигнати мене з парламенту. Вони досі не надали жодних доказів того, що я свідомо чи з необережності ввів Палату громад в оману. Я не брехав", заявив Джонсон.

Політик звинуватив голову комітету Харрієт Харман з лейбористської партії у "кричущій упередженості", заявивши, що він "збитий з пантелику і вражений".

Раніше він визнав, що ввів парламент в оману, коли давав свідчення комітету на слуханнях у березні, але заперечував, що робив це навмисно.

Джонсон сказав, що соціальне дистанціювання не було "ідеальним" на зборах на Даунінг-стріт під час локдауну, але наполягав на тому, щоб керівні принципи, як він їх розумів, завжди дотримувалися.

Війна повинна закінчитися перемогою українського народу і виведенням всіх російських військ з її території.

Немає жодної причини для затримок української перемоги і звільнення усіх українських територій від російської армії. Про це сказав колишній прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон у відеозверненні до учасників 15-го Київського безпекового форуму.

Джонсон підкреслив, що Захід має зробити все можливе, щоб підтримати Україну в досягненні цієї мети якомога швидше.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS