На Буковині монтують норвезьку тимчасову переправу через річку Прут (Відео)

10 червня 2023 13:00:00    

У селі Глиниця Чернівецького району розпочали роботи з монтажу 120 метрового тимчасового моста, переданого Норвегією у вигляді гуманітарної дороги. Зокрема, мостобудівники завершують влаштовувати опори для тимчасової переправи. Також на об’єкті працює бурова техніка – триває зведення підпірної стінки, яка укріпить берег річки Прут зі сторони села Глиниця.

Чотири мостові комплекти легкозбірної прогонової будови типу acrow/bailey вже привезли на об’єкт. І дорожній підрозділ розпочав збирати «норвезький» міст, яким зможуть рухатися не лише легкові авто, а й вантажівки. Вже скомпоновано понад 40 погонних метрів споруди.

Тимчасовий міст у Глиниці є одним із найбільших в Україні. Його загальна довжина складатиме 120 метрів, а ширина проїзної частини – 4 м. Переправа матиме одну смугу і рух транспорту здійснюватиметься у реверсивному порядку, який буде організовано за допомогою світлофорних об’єктів.

Крім того, під’їзні шляхи до тимчасової переправи будуть в асфальтобетонному покритті та з усіма необхідними засобами організації дорожнього руху.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернівецькій області

Запис На Буковині монтують норвезьку тимчасову переправу через річку Прут (Відео) спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS