Повідомлено про підозру 8 зрадникам, серед них – "міністр транспорту" в Криму й окупаційний "мер" Сєверодонецька, – СБУ

10 червня 2023 13:37:37    

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще 8 "посадовців" окупаційних адміністрацій РФ у тимчасово захоплених регіонах України.

Одним із зловмисників є новопризначений "міністр транспорту Республіки Крим", який очолив псевдоустанову у квітні цього року за протекцією зрадника Аксьонова. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За вказівками з Москви колаборант забезпечує логістику перекидання російських військ з території півострова на південний фронт.

На Луганщині за добровільну співпрацю з ворогом також судитимуть гауляйтера Сєверодонецька.

Встановлено, що за часів Януковича фігурант був мером Брянки і залишався на тимчасово окупованій території. З 2014 року він очолював окупаційну адміністрацію Брянки. Після повномасштабного вторгнення РФ погодився на нове призначення.

У березні 2022 року він очолив "відділ поліції" в окупованому Новоайдарі, де займається придушенням руху опору та насадженням кремлівського режиму.

Зловмиснику повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:

- ч. 1 ст. 111 (державна зрада);

- ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбаченого законом збройного формування).

Ще однією ворожою поплічницею виявилась мешканка тимчасово окупованого Троїцького Луганської області.

Під час захоплення селища вона добровільно погодилась очолити "управління бухгалтерського обліку та фінансового забезпечення" у складі місцевої окупаційної адміністрації РФ.

На цій "посаді" вона формує кошторис "бюджетних" видатків для матеріально-технічного забезпечення окупантів.

У Херсонській області викрито трьох мешканців обласного центру, які в період окупації міста обійняли керівні "посади" у створеній загарбниками "виборчій комісії". Вони організовували проведення фейкового плебісциту щодо приєднання регіону до РФ.

Під час звільнення Херсона колаборанти втекли на тимчасово захоплену частину регіону і наразі переховуються від правосуддя.

Слідчі СБУ заочно повідомили усім фігурантам про підозри за ст. 111-1 Кримінального кодексу України (колабораційна діяльність).

За всіма викритими фактами тривають комплексні заходи для притягнення зловмисників до відповідальності за злочини проти України. 

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS