Росіяни захищаються краще, ніж очікувалося - Bild

10 червня 2023 14:02:46    

Перші атаки українських військових на південному напрямку могли бути лише перевіркою ворожих ліній для моніторингу реакції Росії на просування ЗСУ.

Про це пише німецьке видання Bild з посиланням на кілька джерел у військових колах України.

"Ще одна версія - нинішні атаки могли бути відволікаючими, щоб замаскувати фактичний основний напрям контрнаступу. Але одне вже зрозуміло: той, хто розраховував, що Україна швидко переможе, як тільки на поле бою виїдуть західні танки та БТРи, помилявся", - пише видання.

Bild також припускає, що все схоже на те, що Україна не проводитиме масований наступ усіма новими формуваннями, а використовуватиме їх точково у різних місцях.

На думку автора матеріалу Юліана Рьопке, стає дедалі очевиднішим, що "перемоги до кінця року", про яку говорять деякі українські політики і навіть західні військові експерти, ймовірно, не буде.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ просунулися ще на 1400 м на Бахмутському напрямку

"Навіть якщо Росія наразі не здатна на нові наземні атаки на територію України; оборонні лінії, які Кремль побудував протягом останніх 15 місяців на півдні та сході окупованої країни, здається, поки що тримаються", - пише автор.

За даними Bild, у четвер, 8-го червня, на південь від міста Оріхів одна з українських механізованих бригад зазнала втрат. За інформацією видання, бригада нібито втратила до 15 танків і БМП західного зразка. Поки що є лише візуальні докази знищеного Leopard 2A4, втраченої БМП Bradley та підірваної протимінної машини MaxxPro.

Тим не менш, спроби атаки та втрати України слід розглядати в контексті.

Лише дві танкові роти були розгорнуті у Великих Новосілках в понеділок і в Оріховому в четвер. Дві з понад 75, які Україна мобілізувала для контрнаступу.

Читати далі »

Російське вторгнення Live

Російське вторгнення »

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS