На Закарпатті впродовж доби затримали 4 чоловіків, що намагалися незаконно дістатися Словаччини (Фото)

10 червня 2023 14:30:00    

Одного з правопорушників виявили опівночі у районі населеного пункту Дубриничі Ужгородського району. Він доїхав туди електропотягом, після чого мав дістатися кордону пішки. Затриманий мав при собі паспорт громадянина України та виявився жителем Одеси.

Іншого, миколаївця, зупинив за кілометр від держрубежу прикордонний наряд, який здійснював перевірку тилових підступів у районі села Оноківці. Чоловік дістався туди пішки з Ужгорода.

43-річного дніпровця виявили у гірській місцевості за два кілометри від державної межі прикордонники відділення «Княгиня». У ході опитування чоловік визнав намір у незаконний спосіб пробратися до Словаччини, а звідти – до країн Західної Європи.

Ще одного правопорушники прикордонники затримали на околиці міста Ужгород. Чоловік не мав при собі документів і назвався громадянином Індії. Він також зізнався, що планував дістатися країн ЄС.

З метою з’ясування усіх обставин правопорушників доставили у прикордонні підрозділи. Після цього, а також після встановлення особи іноземця їх притягнуть до відповідальності за ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України». Справи буде передано до суду.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

Запис На Закарпатті впродовж доби затримали 4 чоловіків, що намагалися незаконно дістатися Словаччини (Фото) спершу з'явиться на Про Захід.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2023 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS