Віталій Гайдукевич: На нас насувається велика посуха, панове. Час на Водяне перемир’я.

10 квітня 2019 16:38:41    

Відомий журналіст Віталій Гайдукевич поділився своїми думками, щодо ситуації в Україні. 

Пост журналіста, вже звично, викликав ажіотаж.

Публікуємо текст в оригіналі:

“Водяне перемир’я. Велика посуха йде.

Проти нас працює технологія. Вона багатошарова і інтереси різних учасників наклалися один на одного.

Олігархат об’єднався в ривку повернути втрачене. Колишні регіонали впевнені, вони повертаються і беруть під контроль все. Їх аж трусить, настільки вони впевнені, що все вже вирішено.

Вони анонсують розправи і публічно, і приватних повідомленнях. Росія і повертає до України своїх агентів впливу, і виправляє прорахунки 2014 року, і накорню викошує все, що бодай в натяку даватиме українськість на цій території.

Вони усі готові мститися. І отримали шанс, завдяки людям, що далекі від економіки і політики (і від України теж). Біду привели ті, хто воліє простих рішень зараз. Навіть не так – не рішень, а обіцянки, що такі рішення вже є і от-от їх озвучать. Але на електорат ніхто і не обернеться вже через пів року, коли олігархат, регіонали і Росія отримають своє…

План «Буратіно»? Ефект Валдо з Чорного Дзеркала? Щось інше, чого ми не знаємо? Результат один. Ми за крок від втрати реальної державності, за крок до відкату в режим симулякру.

Що робити? Усвідомити – людину-кандидата, який має вже знайомі слабкості, сильні і слабкі сторони нам по силах контролювати, скеровувати, дотискати.

Проти технології ми слабкі. Вона не в одному фізичному тілі. Це накопичення факторів, які почали діяти на нас в різний час і з різних боків, а зараз поєдналися в один удар.

Ми профукали свій захист від технології. І те, що так само це профукали і Британія, і США, і Іспанія і ще багато хто (із правками на місцеві реалії) – не заспокоює.

Ну ок, припустимо, усвідомили обсяг небезпек і наслідків, далі що? А далі ми маємо закопати сокиру взаємопоборення.

Хоча б на якийсь час. Ми – ті, кому потрібна Україна, а не її імітація. Ми – різноманітні ГО, різношерстні активісти, декомунізатори і любителі радянського мистецтва, націоналісти, ліберали, недолугі чиновники, військові колишні і нинішні, влада і проукраїнська опозиція. Усі. Якщо ми зараз програємо, то буде ніде поборювати корупцію, ширити українізацію, вимагати результативності…

Колаборантам виділять резервацію «а-ля опозиціонер Навальний» і все. «Простих людей» будуть годувати телевізійним мотлохом.

На нас насувається велика посуха, панове. 
Час на Водяне перемир’я. 
А робота над помилками буде потім.” – написав Віталій.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS