Ведуча ТСН Юлія Бориско: Думала, не засну після вчорашніх телефонних дебатів

12 квітня 2019 16:57:51    

Ведуча випуску новин на 1+1 Юлія Бориско поділилася своїми думками після вчорашнього ефіру на телеканалі. В ефірі телепередачі “Право на владу”  відбулася розмова Петра Порошенка та Володимира Зеленського в телефонному режимі. 

Юлія Бориско написала пост на своїй сторінці у Фейсбук, який одразу “розлетівся” мережею. Журналістці не перестають дякувати за відкриту власну позицію.

“Думала, не засну після вчорашніх телефонних дебатів. Але заснула і прокинулась на піднесенні. До третьої ночі читала, що хто понаписував – і, Боже, як приємно бачити своїх!

Це майданне відчуття спорідненості!

І якщо до вчора мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП вимушено і не за покликом серця, то пригнічення більше немає.

Вернулась давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати.
Ну, і сміхові приступи мені ще довго гарантовані))) Одне слово – Кулик)))

Думаю, навіть на смертному одрі він згадає той оп-па-засада-вечір, коли прийшов заочно викривати гаранта, а довелося це робити під його важким поглядом.

Як якась байка “Лев і Кулик”. Кулики ж навіть в природі “харчуються виключно дрібними безхребетними істотами”, а тут…))), – написала Юлія Бориско.

Читати далі »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS