“Коли в джунглях посуха, то біля водопою звірі звірів не їдять” – Мосейчук прокоментувала свій емоційний виступ

14 квітня 2019 19:28:19    

Ведуча політичного шоу “Право на владу” Наталія Мосейчук пояснила свою словесну перепалку під час одного з ефірів з колегою Яніною Соколовою, коли вона досить емоційно висловилася про нардепів і події на Донбасі.

За її словами, вона просто не витримала.

“Коли в джунглях посуха, то біля водопою звірі звірів не їдять. І коли я відчула момент, що зараз буде порушення правил, я відреагувала на це. Тим більше, я не люблю маніпуляцій на кро ві”, – прокоментувала журналістка інцидент у програмі “Світське життя”.

При цьому Мосейчук підкреслила, що шкодує про настільки емоційну реакцію. “Коли трапляються такі зриви, я завжди шкодую. Краще було би і для мене, і для країни, щоб цієї сцени не було”, – зізналася вона.

Нагадаємо, під час ефіру телеведуча зірвалася на крик і вимовила:

“Вони повинні бути найбагатшими людьми в цій країні! (Йдеться про воїнів АТО та ООС – Ред. ). Вони повинні бути героями в цій країні! Їх повинні поважати! .. Це повага до них ?! А потім політики почали висловлювати співчуття! Так горіть ви у пеклі зі своїми співчуттями! Вибачте!. . П’ять років вій ни. Ви до сих пір вітаєте з Днями народження. Депутати! Та на фіг нам потрібні ваші Дні народження!”.

Джерело: Префікс Блог

Читати далі »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS