Жах! Що ті брехачі з державою зробили! Місько Батяр зняв новий саркастичний відеоролик

15 квітня 2019 14:43:28    

Відео, яке зняв Місько Батяр – ведучий, розлетілося мережею. В ньому чоловік з гумором розповідає про те, що насамперед треба звертати увагу на власні вчинки, а не звинувачувати у всіх бідах інших.

Довідка: 

Місько Батяр (Михайло Мельникович) – шоумен, актор, сценарист, аспірант Прикарпатского у-ту, вчитель історії.

Народився 03.03.1982 року в с.Гошів, Долинського р-ну, Ів-Франківської обл.

У 1999 році після закінчення Гошівської ЗОШ вступив до Прикарпатського у-ту на історичний ф-т. Саме тут заснував команду КВН «Батяри з істфаку».

Автор ряду наукових статей про побут бойківської родини. Трьох разовий чемпіон Ів-Франківської Ліги КВН, срібний призер Галицької, Західно-Української, Закарпатської, Волинської ліг КВН.

Бронзовий призер Кубка КВН України, Працював автором з командою КВН «Торнадо Люкс» (двічі віце-чемпіони), В 2009 році працював над україномовним гумор-шоу «Чорний Гуцул», а 2010 році учасник проекту «Варяти шоу».

Автор телепроектів «Батярські кавалки», «Батярські новини». Команда «Батяри» єдині в області які «не побоялися» запросити глядачів у драмтеатр і філармоніяю на власні шоу: «Батяри збирають друзів», «Батяри-шоу». Місько Батяр відомий в Україні своїми короткими саркастичними відеороликами.

Багато подорожує, в 2016 році відвідав 40 країн світу

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS