Зловживають їжею: які знаки зодіаку схильні до повноти

17 квітня 2019 16:30:03    

Дізнайтеся, як в залежності від вашого знака зодіаку, може з’являтися і зникати зайва вага.

Відповідно зі стихією, яка управляє вашим знаком зодіаку, можна дізнатися, завдяки чому ви набираєте зайву вагу, а також, як її позбутися.

Представники стихії повітря – Близнюки, Терези, Водолій

Чутливі знаки зодіаку приймають будь-які події близько до серця, і переживаючи, можуть вирішити з’їсти зайвого, щоб підняти собі настрій. Це може бути необов’язково шкідлива їжа на зразок фаст-фуду, але й від вишуканих страв можна поправитися, якщо в кілька разів перебільшити порцію. Однак, Близнюки, Водолій і Терези вміють контролювати свої емоції, тому знають, коли потрібно взяти себе в руки. Завдяки цьому вони з легкістю можуть розпрощатися з зайвою парою сантиметрів, які з’являються дуже рідко.

Представники стихії води – Рак, Скорпіон, Риби

Це одні з найбільш емоційних знаків зодіаку, що іноді може обернутися проти них. Критика і коментарі оточуючих можуть спровокувати Рака, Скорпіона та Риб до переїдання. Намагаючись заїсти образи або негатив, ці знаки можуть нашкодити собі, що призведе до ожиріння. Тому, ще з юних років їм варто стежити за своїм харчуванням. Від бажання сісти на дієту, краще відмовитися на користь самодисципліні та самоконтролю.

Які знаки зодіаку схильні до ожиріння

Представники стихії землі – Телець, Діва, Козеріг

Ці знаки зодіаку, незважаючи на свою схильність до повноти, мають гарну силу волі, витримку й терпіння. Основною проблемою для них може стати надмірно сидячий спосіб життя. Тому, додавши регулярні заняття спортом, ці знаки зодіаку з легкістю попрощаються з зайвою вагою, адже проблем з правильним харчуванням у них немає.

Представники стихії вогню – Овен, Лев, Стрілець

Представники цієї стихії стоять на першому місці по емоційності. На подив, їх імпульсивна, запальна і часто безрозсудна поведінка допомагає не набирати зайву вагу. Активний спосіб життя, швидка реакція сприяють правильному та швидкому засвоєнню їжі. Однак, варто тримати себе під контролем, адже перебуваючи на емоційному піку, легко можна переїсти. Тому, цим знакам потрібно вчитися знаходити внутрішній баланс.

Джерело

Читати далі »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS