Львівському бронетанковому заводу – 75 років

11 травня 2019 08:04:11    

«Від імені Львівської обласної ради дякую Вам, шановні працівники заводу, за Вашу активну позицію щодо збереження підприємства, а також за дуже суттєвий внесок у відродження української армії. Хоч зараз ми переживаємо непрості часи, але пам’ятайте: є ми, є Львів, є Львівщина і є Україна! Слава Вам і слава Україні!», – сказав Володимир Гірняк.

Крім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 75-ї річниці заснування державного підприємства «Львівський бронетанковий завод» Володимир Гірняк вручив грамоти Львівської обласної ради найкращим працівникам підприємства.

 

Довідка:

Пересувний бронетанковий ремонтний завод (в подальшому – Державне підприємство «Львівський бронетанковий завод») був створений як військова частина 33198 за рішенням Комітету Оборони СРСР та наказом №26 по Головному Бронетанковому Управлінню дев’ятого травня 1944 року.

Місце дислокації було в районі Дарниці міста Києва.

Основне його завдання полягало в ремонті пошкодженої в боях з фашистською армією бронетанкової техніки та скорішому поверненні її на фронт. З просуванням на захід, за лінією фронту,  ремонтуючи бронетанкову техніку, пересувний завод зупинився на околиці міста Львова, де знаходиться і сьогодні. Правда, зараз це вже не околиця міста. Підприємство географічно зручно розташоване  – до кордону з Республікою Польща 90 кілометрів. До заводу підведено залізнична колія, побудовані складські приміщення, є вільні виробничі площі для освоєння нових видів продукції.

Нині підприємство займається подальшою модернізацією машин Т-72, проводить ремонт машин БТР-60, БТР-80, БМП-1, Т-64 для потреб української армії. Виготовляються роздавальні коробки для БТР-3. Освоюється виготовлення легкого бронетранспортера ДОЗОР-Б та роздавальні коробки до БТР-4Е.

За інформацією прес-служби Львівської обласної ради

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS