Затверджено перелік переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку – 2019

11 травня 2019 08:35:27    

За словами заступника голови Львівської обласної ради Володимира Гірняка, сьогодні відбулося найважливіше засідання Конкурсної ради, де було затверджено рекордну кількість переможців конкурсу проектів місцевого розвитку – 1136: 1107 проектів-переможців і 29 соціально важливих проектів. «Бажаю усім виконавцям робіт якомога оперативніше розпочати працювати над реалізацією своїх проектів і продовжити традиційність успішності цього конкурсу. Безумовно, за рахунок проектів місцевого розвитку ми не можемо вирішити усіх проблем, але можемо зробити суттєвий внесок у розвиток Львівщини», – зауважив співголова Конкурсної ради Володимир Гірняк.

Як доповів секретаріат Конкурсної ради, 1101 із 1102 потенційних переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку у Львівській області надали рішення про бюджетне співфінансування як в частині забезпечення сільських, селищних, міських, ОТГ бюджетів, так і з районних рад. Лише один потенційний переможець – не подав необхідних документів – не підтверджено фінансуванням проект «Закупівля та встановлення дитячого майданчика в селі  Деревня Жовківського району». Отож, 1101 потенційний переможець за рішенням Конкурсної ради став переможцем.

Крім того, Конкурсна рада затвердила пропозиції по соціально важливих проектах у розрізі адміністративних територіальних одиниць (міста обласного значення і райони) по одному проекту на територію. Загалом 29 соціально важливих проектів. Додаткові кошти у сумі п’ять мільйонів гривень на ці соціально важливі ініціативи планується додати вже на найближчому засіданні сесії облради.

Отже ці 29 проектів було додано до вже 1101 переможця. А також доплюсовано ще шість проектів у межах пріоритетів «Обласні заклади» та «Інші пріоритети» за рахунок залишку коштів – 197 тисяч гривень.

Тож загалом у 2019 році маємо 1136 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку загальною вартістю – 302 мільйони гривень, з яких 139,7 мільйона гривень  – кошти обласного бюджету.

За територіями від часу оголошення потенційних переможців ситуація кардинально не змінилася. Серед  адмінтеродиниць – кожне місто обласного значення, кожен район отримали додатково по одному проекту-переможцю.

Із переліком переможців можна ознайомитися – ТУТ.

Всі 1136 переможців Конкурсу проектів місцевого розвитку після необхідних бюджетних процедур отримають фінансування з обласного бюджету в розрізі адмінтеродиниць для реалізації проектів.

Зауважимо, що до 26 червня переможці мають укласти договори з підрядними організаціями про початок реалізації проекту. В іншому випадку – субвенцію з обласної скарбнички може бути анульовано. 

За повідомленням прес-служби Львівської обласної ради

Читати далі »

Новини Львів Live

Новини Львів »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS