У Харкові відбулися всеукраїнські змагання з кросфіту “Ігри героїв” (відео)

20 травня 2019 16:16:23    

Учасниками стали  14 чинних та колишніх військових, які втратили кінцівки в результаті бойових дій на Донбасі. 

Максим Мигун – військовий. У грудні минулого року під час вибуху під Мар’їнкою, що на Донеччині, чоловік втратив кінцівку. Каже: став на протез півтора місяця тому та почав готуватися до змагань “Ігри героїв”.

 Максим Мигун, учасник змагань “Ігри героїв”
Не собирался я прощаться с жизнью. Меня быстро реанимировали в госпиталь. Провели операцию. Спасибо врачам: сохранили то, что есть.  Я действующий военнослужащий. Я не собираюсь увольняться и планирую, если всё будет хорошо, вернуться в АТО. 

“Ігри героїв” – всеукраїнські змагання з кросфіту. Учасники – чинні та колишні військові, які втратили кінцівки під час бойових дій. Цьогоріч 14 бійців з 10 міст завітали до Харкова.

Андрій Шейнін, організатор змагань “Ігри героїв”
Это очень важно для участников. Но это более важно для тех ребят, которые находятся сейчас в госпиталях. Те ребята, которые получили ранения и остались без ног. Благодаря этим соревнованиям они видят, что жизнь не закончилась. Можно работать дальше, жить дальше. 

Юрій Калгушкін, військовий комісар Харківської області
 У першу чергу для тих хлопців, учасників АТО, учасників ООС, які отримали поранення. Собі доказують та іншим, що вони здатні подолати труднощі, що вони здатні досягти рекордів, подолати себе в першу чергу. 

Учасники змагались у трьох категоріях: “аматори”, “професіонали” та “люди на візках”.

 Микола Агапов, головний суддя змагань “Ігри героїв”
Самое тяжелое, это не одно упражнение, а то, в какой последовательности они были составлены. Есть несколько движений, которые на одну группу мышц и ребята уже не могли лезть на канаты после стольких подтягиваний и махов гири.

Бійців підтримували харківські пластуни.

Олена, скаутка
Ми продаємо печиво. Його робили на замовлення спеціально до цієї акції. Гроші підуть на лікування хлопчика, який був на війні. 

На майдані Свободи зібралось близько 300 глядачів.

Марія, харків’янка
Здивувала сила і воля наших хлопців. Мужність насамперед. Вони у нас молодці. 

Лілія, харків’янка
Я просто пишаюся! Тому що вони молодці. Роблять таке, що я не можу робити зі своїми ногами і руками. Я їм дуже вдячна, по-перше, а по-друге, пишаюся, що у нас такі хлопці. 

За словами організаторів, фінальна частина змагань відбудеться в Києві.

The post У Харкові відбулися всеукраїнські змагання з кросфіту “Ігри героїв” (відео) appeared first on Новости Харькова и Харьковской области. Медиа группа «Объектив».

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS