В Годинівці районний центр зайнятості презентував роботодавців

12 червня 2019 11:21:59    

Фахівці Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості 10 травня  на території с. Годинівка провели виїзну акцію, під час якої презентували роботодавців, зокрема ТОВ «Аутомотів Електрік України», ТОВ «Бебі Фенш».

Допомогти тим, хто шукає роботу із достойною заробітною платою, а також роботодавцям підібрати кваліфікованих працівників, саме з такою метою фахівці служби зайнятості приїхали у с. Годинівка. Тож тутешніх жителів інформували про наявні вакансії в районі та області, а також про вільні посади з наданням житла в Україні. Фахівці служби зайнятості пропонували понад 20 вакансій, які надали  роботодавці  Чернівецької області, зокрема ТОВ «Бібі Фенш»,ТОВ «Аутомотів Електрік України», розповідали про вимоги роботодавців та їхні контактні дані.

Під час акції фахівці служби зайнятості розповідали про послуги служби зайнятості, онлайн сервіси, де можна самостійно ознайомитись з інформацією про вакансії, подати резюме, навчатися, розповсюджували інформаційні листівки та буклети, консультували.

Всім охочим роздавали презентаційні матеріали служби зайнятості.

Читати далі »

Новини Чернівці Live

Новини Чернівці »

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS