Сьогодні в рамках проекту «Бюджетний сканер» від Pact Ukraine, презентуємо першу платформу е-демократії в Україні.

21 червня 2019 11:26:35    

Програма EGAP позначив Платформа е-демократії

2 хв. · 

Сьогодні в рамках проекту «Бюджетний сканер» від Pact Ukraine, презентуємо першу платформу е-демократії в Україні.

«Бюджетний сканер» просканував бюджет Одеської області та бюджет обласної комплексної програми підтримки населення і презентував експертне дослідження, присвячене питанню ефективності публічного звітування про використання бюджетних коштів на обласому рівні.

А сьогодні у просторі Одеська обласна державна адміністрація в рамках Smart Talk (обговорення результатів та викликів цього дослідження) Іван Копиченко (Ivan Kopychenko), регіональний координатор Програма EGAP у Одеській області (EGAP Odessa), розкаже більше про першу платформу е-демократії в Україні, що поєднує одразу 4 основних сервіси е-дем за одним посиланням та на умовах разової реєстрації.

Теми публічної підзвітності та запровадження інструментів та сервісів е-дем неминуче пов'язані між собою.

Залучення громадян до прийняття рішень, своєчасне інформування та формування обізнаності громад про рішення і дії влади будь-якого рівня, в тому числі і щодо бюджетних питань, упереджують кризи і посилюють підзвітність, роблять її осяжною та практичною, а не номінальною.

Чим прозорішою є комунікація та її канали, тим більше довіри та взаємопрозуміння між владою та громадою.

Тому ви вболіваємо за впровадження платформи е-демократії у якомога більшій кількості громад Одещини і запрошуємо до співпраці!

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS