Аудитори Рахункової палати набиралися досвіду у колег з Польщі (Фото)

24 червня 2019 13:54:12    

Як повідомляє голова Рахункової палати України Валерій Пацкан на своїй сторінці у фесбуці, упродовж декількох днів контролери з Вищої палати контролю Польщі ділилися лайфхаками з нашими аудиторами, як змусити кожного чиновника відповідально ставитися до грошей українців та ефективно їх використовувати.

“А в NIK це знають, як ніде інде. Адже за даними соцопитувань, 46% поляків позитивно оцінюють роботу наших колег і NIK щорічно отримує від громадян 6-8 тисяч заяв та скарг, які ним розглядаються. Наскільки поважають NIK стає зрозумілим одразу в аеропорту на паспортному контролі, розповідають наші фахівці.
Коли прикордонники дізнавалися, що мої колеги їдуть до NIK, додаткових питань більше не виникало.

Неймовірно вдячний моєму колезі – Президенту NIK Кшиштофу Квятковські за теплий прийом та готовність ділитися знаннями. Етика контролера, планування аудитів, аудит ефективності та співпраця з правоохоронними органами – це лише деякі теми, які порушувалися під час семінару.

До речі, це вже друга група наших аудиторів, які навчалися в Польщі. Попередня була ще більша – 50 осіб. Знаю, як наполегливо працюють аудитори Рахункової. Тож їх досвід помножений на нові здобуті знання вже незабаром дозволять нашому відомству стати не менш авторитетним серед українців, ніж NIK у Польщі”, – резюмує Валерій Пацкан.

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2019 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS