«АрселорМіттал Кривий Ріг» заявив про замороження проекту на 150 млн доларів через дії СБУ

21 липня 2019 21:54:54    

«АрселорМіттал Кривий Ріг» заявив про замороження проекту на 150 млн доларів через дії СБУ

В результаті обшуків, які проводили працівники Служби безпеки України на заводі «АрселорМіттал Кривий Ріг» зупинено будівництво і введення в експлуатацію одного з об’єктів підприємства — машини безперервного лиття заготовок (МБЛЗ) №3. Про це йдеться в заяві, оприлюдненій на офіційному сайті комбінату 21 липня.

Як зазначили в компанії, співробітники СБУ після більш ніж 14-годинного обшуку і слідчих заходів вилучили машину безперервного лиття заготовок № 3 і окремі елементи обладнання.

«Комплекс нових МНЛЗ-2, 3 є одним з ключових інвестиційних проектів компанії, вартість якого становить близько 150 млн доларів», — сказано в повідомленні.

Так як габарити установки великі, в управлінні СБУ вирішили «залишити вилучене за місцем фактичного розташування без можливості опечатування».

У компанії відзначили, що вилучення МБЛЗ №3 унеможливлює продовження будівництва об’єкта і наносить комбінату прямі збитки.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» не має можливості продовжувати будівництво, модернізацію, планувати виробництво продукції і укладати контракти на поставку заготовки клієнтам. Проект заморожений», – додала прес-служба підприємства.

Зазначимо, що не зважаючи на значний резонанс навколо обшуків, прес-служба СБУ ситуацію досі не коментувала.

Як інформував ZAXID.NET, 20 липня стало відомо, що СБУ проводить обшуки на криворізькому гірничо-металургійному комбінаті «АрселорМіттал Кривий Ріг» у справі про екоцид.

17 липня СБУ повідомила про початок кримінального провадження стосовно підприємства по ст. 441 (екоцид) Кримінального кодексу України. На заводі заявили, що співпрацюють з державними екологічними органами і зацікавлені в зниженні токсичних викидів.

Цікаво, що 13 липня президент України Володимир Зеленський, перебуваючи в Кривому Розі, цікавився у керівництва комбінату, які заходи вони прийняли для поліпшення екологічної ситуації в регіоні і зменшення шкоди населенню.


Джерело статті: “https://zaxid.net/arselormittal_kriviy_rig_zayaviv_pro_zamorozhennya_proektu_na_150_mln_dolariv_cherez_diyi_sbu_n1485789”

Читати далі »

Live

»

 

 

Copyright © 2020 strichka.com
E-mail: [email protected]
Powered by QCMS