Вже декілька років поспіль мешканці будинку 21-А по вулиці Привокзальній не можуть добитися початку роботи колектора (ВІДЕО)

31 липня 2019 09:57:16    

vlcsnap-2019-07-31-09h44m24s241.pngПідвали постійно затоплюють грунтові води та екскременти з каналізації vlcsnap-2019-07-31-09h44m24s241.pngПідвали постійно затоплюють грунтові води та екскременти з каналізації.
Неймовірний сморід та підтоплені підвали – з такою проблемою до нашої редакції звернулися мешканці Привокзальної 21-А
Борис Бондарчук, мешканець вул. Привокзальна: «Постоянно оце підтоплення іде, лиш грунтові води трошки піднімаються і постоянно у нас в підвальних приміщеннях це все стікає і ми цим постоянно дихаєм. І в таких умовах живем більше як2й рік. Реакція яка наших чиновників, скільки я раз дзвонив і так далі. Один на одного зсилаються, що то не наша компетенція, то не наша. От ЖРЕП буквально донедавна , кажу, то не наша компетенція, то водоканалу.  Якби водоканал дійсно зразу взяв на свій баланс подачу води і каналізаційні витоки, так як має бути по закону, то може би було все спокійно на сьогоднішній день. А вони сказали, поки колектор не зроблять, ніхто не хоче».
Іван Загута: «В квартірі чути, в під’їзді страшне, а заважає тим, що є маленькі діти. Буде холера і буде що хочете. Цей сморід в 40 градусів жари, вода виходе наверх, маленькі діти бігають туди, мочають руки, не услідиш. І реакція буде потім відповідна. І до кого не звернешся –ви нам надоїли, ми то не робим».
На місці, тим часом, працюють робітники «Чернівцікомбуду». Кажуть, виконують не свою роботу.
Ілля Нагірний, інженер обслуговуючої організації  ПП «Чернівцікомунбуд» : «Забитий вихід з будинку, да. Вчора там наші хлопці працювали – дворову прочистили, якби зробили роботу водоканальську. Це вони мали робити. Вони її не роблять . Ну і вчора наші ж хлопці прочистили дворову мережу десь там на цьому підприємстві УТОЗі, так. Наші хлопці прочистили. Сьогодні от мешканці звернулись, що і вихід з будинку не працює. Зараз це роблять».
Борис Бондарчук звертався до місцевої влади не раз. У мерії ж зазначають, що необхідно аби УТОГ, на балансі якого є будинок номер 21-А по вулиці Привокзальній, написав заяву про передачу  будинку у комунальну власність.
Володимир Середюк, заступник чернівецького міського голови: «На сьогоднішній день перекачка іде через колектор УТОСа, власником якого є утос, водоканал сплачує за перекачку і надавач послуг фактично – організація, яка повинна  це здійснювати. На сьогодншній день питання про передачу, можливість передачі в комунальну власність не стоїть, тому що власник не звертався з такою пропозицією до міської ради».
Зі слів жителів будинку, стіни підвалів не просихають вже декілька років. Мешканці, тим часом, продовжують шукати правду в різних інстанціях.

{youtube}i3cNVhLrlHg{/youtube}

Читати далі »