Майбутні офіцери-прикордонники проходитимуть стажування на Буковині (ВІДЕО)

31 липня 2019 09:57:16    

vlcsnap-2019-07-31-09h50m12s065.pngДо чернівецького прикордонного загону прибули близько 150 курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України vlcsnap-2019-07-31-09h50m12s065.pngДо чернівецького прикордонного загону прибули близько 150 курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України,які набуватимуть практичні навички з охорони державного кордону на найбільш загрозливих напрямках.
21 річна курсантка 2-го курсу Національної академії Державної прикордонної служби України Анастасія Мінченко ,після закінчення юридичного коледжу вирішила змінити своє життя та реалізувати мрію свого батька ,який свого часу мріяв стати прикордонником . Також як зазначає Анастасія професія військового це можливість випробувати власні сили.
Анастасія Мінченко ,курсантка Національної академії Державної прикордонної служби України: «Це і є мотивом і вимогою того,що щось побороти в собі і трохи хочеться бути мужньою. Показати що не тільки хлопці можуть бути сильними але і дівчата мають маленьку силу в кулаках».
Своє бажання стати офіцером прикордонником Партак Іван взявся реалізовувати одразу після закінчення школи . Як зазначає курсант бути військовим особливо прикордонником, зараз престижно не зважаючи навіть на труднощі.
Іван Партак, курсант Національної академії Державної прикордонної служби України: «Потрібно звикнути до режиму і того,що ти далеко від рідного дому ,батьків та друзів . Потім з’являються інші друзі навіть кращі ,також з’являється перше кохання . Знайомишся з новими людьми ,командирами,які допомагають морально а це саме головне адже моральна складова найважче,що потрібно пережити».
Загалом для проходження кількатижневого  військового стажування до Чернівецького прикордонного загону прибуло близько півтори сотні курсантів Національної академії Державної прикордонної служби України. Особливістю такого стажування є те що майбутні офіцери будуть розміщені та нестимуть службу в спеціально підготовлених наметових містечках,. За курсантами закріплять відповідні ділянки державного кордону, за які вони нестимуть цілодобову відповідальність.
Сергій Бровко,начальник прес-служби Чернівецького прикордонного загону: «Весь багаж знання які мають курсанти,вони зможуть використати на практиці та скористатись усіма хитрощами прикордонної служби для затримання право рушників. Це стажування в курсантів не перше але зважаючи на те що наш загін є оперативним то курсантам буде чого навчитись».

{youtube}1yJ9z0rBhqY{/youtube}

Читати далі »