Спеціалісти зазначають, для того щоб убезпечити себе від ризиків потрапляння у рабство потрібно ретельно перевіряти роботодавця (ВІДЕО)

31 липня 2019 10:28:36    

vlcsnap-2019-07-31-10h05m48s367.pngПродовжилась акція вже на автомобільному вокзалі, де активісти роздавали відповідні картки то спілкувались із громадянами на тему торгівлі людьми vlcsnap-2019-07-31-10h05m48s367.pngПродовжилась акція вже на автомобільному вокзалі, де активісти роздавали відповідні картки то спілкувались із громадянами на тему торгівлі людьми, інформували їх про загрози та ризики які можуть перед ними стояти у подорожах та коли ті збираються їхати на заробітки.
Спеціалісти зазначають, для того щоб убезпечити себе від ризиків потрапляння у рабство потрібно ретельно перевіряти роботодавця який хоче запросити вас на роботу, якщо у вас хочуть відібрати паспорт або телефон то це вже несе за собою певні ризики.
Світлана Артенюк спеціаліст департаменту соціального захисту населення Чернівецької ОДА: «Якщо людина потрапить або у рабство або до роботодавця який буде її не влаштовувати і людина не зможе вийти з ситуації сама. Це інформаційна акція для того щоб людина знала куди звертатись якщо ви стали жертвою цього явища. Ці невидимі фігури говорять про те що особа може залишитись одна у такій ситуації».
Наталія також долучилась до акції, на її думку  явище торгівлі людьми потрібно викорінювати у його основі, так якщо громадянам не доведеться їхати на заробітки або у пошуках кращого життя у інші країни то таких випадків буде набагато менше.
Наталія громадянка: «Чула ще раніше, сподіваюсь що це мине, чула що дівчатами молодими торгують для надання інтим послуг, і хлопці потрапляють у рабство вони працюють і їм не платять. Треба викорінити таке явище як заробітки, людина не буде їхати і в не буде таких ризиків, а у таких реаліях потрібно інформувати людей».

{youtube}DOAyhfUurf4{/youtube}

Читати далі »