Ми не вороги,а партнери (ВІДЕО)

31 липня 2019 10:28:36    

vlcsnap-2019-07-31-09h56m22s496.pngОдноосібна акція протест під такою назвою розпочалась на Центральній площі в Чернівцях vlcsnap-2019-07-31-09h56m22s496.pngОдноосібна акція протест під такою назвою розпочалась на Центральній площі в Чернівцях, де керівник громадської організації Безбар’єрне місто, вимагає від влади не закривати Соціальну майстерню з безкоштовного ремонту та обслуговування інвалідних візків а навпаки сприяти в справі.  Щоб влада не ігнорувала проблеми візочників громадський активіст Андрій Шевчук на Центральній площі Червінців розпочав голодування,яке  триватиме  протягом 30 днів.
Голова правління ГО “Безбар’єрне місто” Андрій Шевчук більше 20 років займається та відстоює право безкоштовного ремонту та обслуговування інвалідних візків.
Андрій Шевчук, голова правління ГО «Безбар’єрне місто» : «Якщо взяти статистику то у місті 500 візочників і ще 1500 по області але це невелика статистика адже державні службовці ховають справжню інформацію адже таких людей можливо у 2-3 рази більше».
При  громадській організації  було створене підприємство ,яке декілька років поспіль боролось за фінансування від міністерства соціальної політики на післягарантійне обслуговування інвалідних візків. Фінансування як розповідає пан Андрій отримати вдалось але до них вони не дійшли.  
Андрій Шевчук, голова правління ГО «Безбар’єрне місто» : «Протягом двох років ,ми мали працювати за рахунок держави але місцеве  управління праці та соціального захисту ,всіма можливими способами намагалось блокувати нашу роботу і протягом двох років вона не укладала з нами договори на обслуговування візочків які держава видала».
Через відсутність замовлень  підприємство заборгувало департаменту економіки Чернівецької міської ради за суборенду приміщення для Соціальної майстерні приблизно 90 тис.грн.  
Андрій Шевчук, голова правління ГО «Безбар’єрне місто» : «Це перше ,що нас заставило вийти сюди адже виконавча служба двічі приходила і намагалась з нами домовитись,щоб ми звільнили це приміщення . Я не можу зрозуміти ,чому наша влада не любить мене ,що не дозволяє мені робити просто тому,що я хочу допомогти . Я вже 25 років це роблю без їхньої реальної підтримки і мушу боротись за те щоб допомагати людям».
Щоб влада не ігнорувала проблеми візочників та недопустила закриття Соціальної майстерні з обслуговування інвалідних візків, громадський активіст Андрій Шевчук на Центральній площі Чернівців розпочав голодування,яке  триватиме  протягом 30 днів .

{youtube}TsUXGjRqdjg{/youtube}

Читати далі »