Це може трапитись з кожним (ВІДЕО)

31 липня 2019 10:28:36    

vlcsnap-2019-07-31-10h00m32s672.pngМайже 10 громадян Буковини щорічно страждають від проявів внутрішньої та зовнішньої торгівлі людьми vlcsnap-2019-07-31-10h00m32s672.pngЦе може трапитись з кожним, майже 10 громадян Буковини щорічно страждають від проявів внутрішньої та зовнішньої торгівлі людьми.  З нагоди міжнародного дня протидії цьому у Чернівцях відбулась презентація фільму «Жінка в полоні», який демонструє критичність даного процесу та непереборну силу людського духу жінки яка перебувала у полоні.
Щорічно близько 10 буковинців звертаються до правоохоронних органів та відповідних структур як потерпілі від торгівлі людьми. Разом із такими чинниками як конфлікт на сході України, збільшення кількості переселенців та масова трудова міграція, ризики потрапити у рабство значно підвищуються, тому дана тема є актуальною для всіх українців – говорить директор департаменту соціального захисту ОДА Віталій Савкін.
Віталій Савкін директор департаменту соціального захисту ОДА: «Ця тема настільки гостро стоїть у світі що ми сьогодні інформуємо громадян щоб при відпочинку чи виїзді за кордон, сьогодні а Польщі існують декілька схем, щоб люди знають як вербують людей, адже за добрими намірами зачасу криються дуже небезпечні явища».
Фільм «Жінка в полоні» розповідає історію угорки Маріш яка тривалий час провела у рабстві однак зуміла втекти і зараз  є послом ООН. Микиті 16 років, однак він вже декілька років є волонтером, розповідає, що не може стояти осторонь проблем які несуть загрозу життя людей.
Микита волонтер: «Торгівля людьми це не явище які відбувається десь в інших країнах, які тільки починають розвиватись. Це відбувається всюди і України належить до держав де це розвинуте. Потрібно показати людям що ця проблема існує і потрібно протидіяти торгівлі людьми».

{youtube}Zc05x6rWqfM{/youtube}

Читати далі »